0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Paraguay
Primera Division, Clausura
General Diaz
۰
۱
Sportivo San Lorenzo
Finished
۰۰:۳۰
Club Olimpia
۱
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۲:۴۵
Serbia
Superliga
FK Indija
۱
۰
FK Zlatibor Cajetina
Finished
۱۶:۳۰
FK Napredak Krusevac
۰
۰
FK Radnicki Nis
Finished
۱۷:۳۰
FK Mladost Lucani
۲
۱
FK Macva Sabac
Finished
۱۷:۳۰
FK Vozdovac
۲
۱
FK Spartak Subotica
Finished
۱۷:۳۰
FK Javor Ivanjica
۱
۳
FK Metalac Gornji Milanovac
Finished
۱۷:۳۰
England Amateur
National League North
Spennymoor Town FC
۲
۱
Chester FC
Finished
۱۷:۳۰
Gloucester City
۶
۱
Blyth Spartans AFC
Finished
۱۷:۳۰
Southport FC
۱
۰
Chorley FC
Finished
۱۷:۳۰
Curzon Ashton FC
۲
۱
Farsley Celtic FC
Finished
۱۷:۳۰
Kidderminster Harriers FC
-
-
Alfreton Town FC
Cancelled
۱۷:۳۰
AFC Telford United
۱
۰
Gateshead FC
Finished
۱۷:۳۰
York City FC
۰
۰
Brackley Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Guiseley FC
-
-
Hereford FC
Cancelled
۱۷:۳۰
AFC Fylde
-
-
Kettering Town
Cancelled
۱۷:۳۰
Wales
Cymru Premier
Newtown AFC
۰
۲
Bala Town FC
Finished
۱۷:۰۰
Russia
Premier League
FC Krasnodar
۳
۱
FK Rubin Kazan
Finished
۱۷:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
۱
۰
FK Ufa
Finished
۱۹:۳۰
FK Khimki
۲
۳
FK Spartak Moscow
Finished
۲۲:۳۰
Germany
Bundesliga
TSG Hoffenheim
۰
۱
Borussia Dortmund
Finished
۱۷:۰۰
FSV Mainz
۰
۱
Bayer Leverkusen
Finished
۱۷:۰۰
Hertha BSC
۰
۲
VfB Stuttgart
Finished
۱۷:۰۰
FC Augsburg
۰
۲
RB Leipzig
Finished
۱۷:۰۰
SC Freiburg
۱
۱
Werder Bremen
Finished
۱۷:۰۰
Arminia Bielefeld
۱
۴
Bayern Munich
Finished
۲۰:۰۰
Borussia Monchengladbach
۱
۱
VfL Wolfsburg
Finished
۲۲:۰۰
Norway
1st Division
Kongsvinger IL Fotball
۱
۱
FK Jerv
Finished
۱۷:۰۰
Grorud IL
۱
۲
Hamarkameratene
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie A, Women
Empoli FC
-
-
SSD Napoli
Cancelled
۱۶:۳۰
Slovenia
2nd Liga
NK Bilje
۶
۱
NK Smartno 1928
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
MTN 8
Tshakhuma Tsha Madzivhandila FC
۲
۳
Supersport United
Finished
۱۶:۳۰
Orlando Pirates FC
۱
۰
Cape Town City FC
Finished
۱۹:۳۰
Malta
Premier League
Balzan Youths
۱
۰
Lija Athletic
Finished
۱۶:۳۰
Sirens FC
-
-
Tarxien Rainbows FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Premijer Liga
FK Krupa
۰
۱
FK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۶:۳۰
FK Sarajevo
-
-
NK Siroki Brijeg
Cancelled
۲۰:۳۵
Poland
II Liga
KS Hutnik Krakow SSA
۳
۱
SKRA Czestochowa
Finished
۱۶:۳۰
ZKS Stal Rzeszow
۰
۳
Slask Wroclaw II
Finished
۱۶:۳۰
KS Gornik Polkowice
۴
۰
MKS Znicz Pruszkow
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
SC Caronnese 1927
-
-
Calcio Chieri 1955
Cancelled
۱۶:۳۰
Serbia
Prva Liga
OFK Zarkovo
۲
۲
FK Dinamo Vranje
Finished
۱۶:۳۰
FK Kolubara Lazarevac
۲
۲
FK IMT Novi Beograd
Finished
۱۹:۳۰
Italy
Serie A
SSC Napoli
۴
۱
Atalanta BC
Finished
۱۶:۳۰
Inter Milano
۱
۲
AC Milan
Finished
۱۹:۳۰
Sampdoria Genoa
۳
۰
Lazio Roma
Finished
۱۹:۳۰
FC Crotone
۱
۱
Juventus Turin
Finished
۲۲:۱۵
Italy
Serie B
Virtus Entella
۱
۱
Reggina 1914
Finished
۱۶:۳۰
Northern Ireland
Premiership
Linfield FC
۵
۱
Carrick Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Larne FC
-
-
Dungannon Swifts FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Cliftonville FC
-
-
Glentoran FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Glenavon FC
-
-
FC Portadown
Cancelled
۲۰:۰۰
France
Division 1 Women
FC Fleury
۱
۱
Paris FC
Finished
۱۶:۰۰
Dijon FCO
۲
۱
Le Havre AC
Finished
۱۶:۰۰
GPSO 92 Issy
۳
۱
FC Girondins Bordeaux
Finished
۱۶:۰۰
Belgium
Super League, Women
SC Eendracht Aalst
-
-
Genk
Cancelled
۱۵:۳۰
Standard Femina de Liege
-
-
SV Zulte Waregem
Cancelled
۱۶:۰۰
Armenia
Premier League
FC Ararat-Armenia
۷
۰
FC Shirak Gyumri
Finished
۱۵:۳۰
Lithuania
LFF Cup
Vilnius FK Zalgiris
۱
۲
FK Suduva Marijampole
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Schleswig-Holstein-Liga
SV Eutin 08
-
-
SV Todesfelde
Cancelled
۱۵:۳۰
Sweden
Div 1, Norra
Sollentuna FF
۲
۱
Karlslunds IF
Finished
۱۵:۳۰
IF Brommapojkarna
۴
۱
IK Frej
Finished
۱۸:۳۰
Bulgaria
Second Prof. League
FK Septemvri Sofia
۱
۰
Litex Lovech
Finished
۱۵:۴۵
Bosnia & Herzegovina
Prva Liga, Rep of Srpska
FK Leotar Trebinje
۰
۱
FK Zvijezda 09
Finished
۱۶:۰۰
Croatia
2. HNL
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۰
NK Solin
Finished
۱۶:۳۰
North Macedonia
2. MFL
KF Korabi Debar
-
-
GFK Ohrid
Cancelled
۱۶:۰۰
Bosnia & Herzegovina
Prva Liga, Fed BiH
NK Slaven Zivinice
-
-
NK Gosk Gabela
Cancelled
۱۶:۰۰
HNK Capljina
-
-
NK Bratstvo Gracanica
Cancelled
۱۶:۰۰
Cyprus
2nd Division
Po Xylotymbou 2006
۰
۲
Othellos Athienou
Finished
۱۶:۰۰
North Macedonia
1. MFL
FK Vardar Skopje
-
-
FK Shkendija
Cancelled
۱۶:۰۰
Hungary
NB I
Budafoki Mte
۲
۱
Diosgyori VTK
Finished
۱۶:۱۵
Ujpest FC
۱
۰
Mezokovesd Zsory SE
Finished
۱۸:۳۰
Puskas Akademia FC
۰
۳
MTK Budapest FC
Finished
۲۱:۰۰
Cyprus
1st Division
AEK Larnaca
۲
۰
Doxa Katokopias
Finished
۱۶:۳۰
Nea Salamina Famagusta
۱
۴
Anorthosis Famagusta
Finished
۱۸:۳۰
Karmiotissa FC
۰
۱
Ermis Aradippou FC
Finished
۲۰:۳۰
England
National League
Notts County
۲
۳
Maidenhead United FC
Finished
۱۷:۳۰
Wealdstone FC
۴
۳
Wrexham AFC
Finished
۱۷:۳۰
Torquay United
-
-
Dover Athletic FC
Cancelled
۱۷:۳۰
Dagenham and Redbridge FC
۰
۰
Yeovil Town
Finished
۱۷:۳۰
Sutton United FC
-
-
Macclesfield Town
Cancelled
۱۷:۳۰
Woking FC
۰
۰
Halifax Town
Finished
۱۷:۳۰
Solihull Moors FC
۱
۰
Boreham Wood FC
Finished
۱۷:۳۰
Chesterfield FC
۱
۲
Stockport County FC
Finished
۱۹:۵۰
England
League One
Fleetwood Town
۰
۰
Lincoln City
Finished
۱۷:۳۰
Norway
2nd Division Promotion
Bryne FK
-
-
Flekkeroy
Cancelled
۱۵:۳۰
Arendal FK
-
-
Egersunds
Cancelled
۱۷:۳۰
Mexico
Liga MX, Women, Apertura
Puebla FC
۰
۰
Club Necaxa
Finished
۲۰:۳۰
Israel
Premier League
Ironi Kiryat Shmona FC
-
-
Hapoel Tel Aviv FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 6
FC Jove Espanol San Vicente
-
-
Novelda CF
Cancelled
۱۸:۳۰
Germany Amateur
Hessenliga
FC 1906 Erlensee
۱
۱
SV Steinbach 1920
Finished
۱۸:۳۰
Spain
Second Division B
Real Murcia
-
-
Club Recreativo Granada
Cancelled
۱۹:۳۰
Ireland
Premier Division
Cork City FC
۰
۰
Waterford FC
Finished
۱۹:۳۰
Qatar
Stars League
Al-Khor SC
۰
۰
Al-Sadd SC
Finished
۲۰:۱۵
Switzerland
NLA, Women
FF Lugano 1976
-
-
Servette FC Chenois
Cancelled
۲۰:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Prof. League
AL Shabab FC (KSA)
۱
۰
Abha Club
Finished
۱۸:۳۰
AL Taawoun FC
۱
۱
AL Faisaly FC
Finished
۱۸:۴۰
AL Wehda FC
۲
۱
AL Qadisiyah
Finished
۲۰:۳۰
AL Hilal (KSA)
۱
۰
AL Ain FC
Finished
۲۱:۴۵
Brazil
Brasileiro Serie D
Globo FC RN
۱
۱
Campinense PB
Finished
۲۱:۳۰
AD Cabofriense RJ
۱
۰
Toledo EC PR
Finished
۲۱:۳۰
Santos FC AP
۱
۰
Moto Clube MA
Finished
۲۲:۳۰
Jacioba AC AL
۲
۳
EC Vitoria da Conquista BA
Finished
۲۳:۰۰
Uniao de Rondonopolis MT
-
-
AA Aparecidense GO
Cancelled
۲۳:۳۰
Uruguay
Primera Division
Plaza Colonia
۰
۳
Cerro Largo FC
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A3
Batatais FC SP
-
-
EC Sao Bernardo SP
Cancelled
۲۱:۳۰
CA Linense SP
۰
۱
Comercial FC SP
Finished
۲۳:۳۰
Brazil
U20 Campeonato Brasileiro
America FC MG
-
-
Fluminense FC RJ
Cancelled
۲۱:۳۰
Peru
Primera Division
Deportivo Municipal
۱
۲
FBC Melgar
Finished
۲۱:۴۵
Belgium
First Division B
Lommel SK
۱
۱
KVC Westerlo
Finished
۲۲:۱۵
Austria
OFB Cup
1. Wiener Neustadter SC
۱
۵
SK Rapid Wien
Finished
۱۸:۳۰
SCR Altach
-
-
SV Seekirchen
Cancelled
۱۸:۳۰
FC Wacker Innsbruck
۱
۰
SV Stripfing
Finished
۱۸:۳۰
First Vienna FC
۳
۲
SK Vorwarts Steyr
Finished
۲۱:۵۵
France
Ligue 1
Stade Reims
۱
۳
FC Lorient
Finished
۱۸:۳۰
Olympique Marseille
۳
۱
FC Girondins Bordeaux
Finished
۲۲:۳۰
Germany Amateur
Oberliga Rheinland-Pfalz
Hassia Bingen
۳
۰
FV Engers 07
Finished
۱۷:۳۰
Iceland
1st deild
Throttur Reykjavik
-
-
Vikingur Olafsvik
Cancelled
۱۷:۳۰
England Amateur
National League South
Slough Town FC
۴
۴
Welling United
Finished
۱۷:۳۰
Oxford City
۴
۰
Tonbridge Angels
Finished
۱۷:۳۰
Maidstone United FC
۴
۱
Hemel Hempstead
Finished
۱۷:۳۰
Hungerford Town FC
۱
۰
Concord Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Billericay Town
۱
۲
Havant & Waterlooville FC
Finished
۱۷:۳۰
England
Premier League
Chelsea FC
۳
۳
Southampton FC
Finished
۱۷:۳۰
Manchester City FC
۱
۰
Arsenal FC
Finished
۲۰:۰۰
Portugal
Campeonato de Portugal
Berco SC
۳
۲
Ar Sao Martinho
Finished
۱۷:۳۰
UD Leiria
۱
۱
Arc Oleiros
Finished
۱۸:۳۰
Real SC Queluz
۱
۱
CF Estrela
Finished
۲۰:۳۰
Sweden
Damallsvenskan
Kopparbergs/Goteborg FC
-
-
KIF Orebro
Cancelled
۱۷:۳۰
Switzerland
Promotion League
SC Cham
۰
۱
Etoile Carouge FC
Finished
۱۷:۳۰
AC Bellinzona
-
-
Yverdon-Sport FC
Cancelled
۱۹:۱۵
England
League Two
Bolton Wanderers
۱
۲
Oldham Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Faroe Islands
Premier League
B36 Torshavn
۲
۰
TB Tvoeroyri
Finished
۱۷:۳۰
KI Klaksvik
۲
۱
Eb/Streymur
Finished
۲۱:۰۰
Slovakia
Superliga
FK Senica
-
-
MFK Ruzomberok
Cancelled
۱۸:۳۰
Iceland
Urvalsdeild, Women
Stjarnan
-
-
Breidablik Kopavogur
Cancelled
۱۷:۳۰
Fylkir Reykjavik
-
-
FH Hafnarfjordur
Cancelled
۱۷:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga Centre
ATSV Stadl-Paura
۱
۲
Union Gurten
Finished
۱۷:۳۰
Sturm Graz (A)
۲
۱
TUS Bad Gleichenberg
Finished
۱۹:۳۰
USV Weindorf St. Anna am Aigen
-
-
SC Kalsdorf
Cancelled
۲۰:۳۰
England Amateur
Northern Premier League, Premier Division
Ashton United FC
۰
۳
Mickleover Sports
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paulista, Women
Sao Paulo FC SP
-
-
Red Bull Bragantino SP
Cancelled
۱۷:۳۰
Spain
LaLiga 2
Albacete Balompie
۳
۰
CE Sabadell FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Cartagena
۱
۱
CF Fuenlabrada
Finished
۱۹:۴۵
UD Las Palmas
۲
۰
UD Almeria
Finished
۱۹:۴۵
CD Castellon
۰
۱
CD Lugo
Finished
۲۲:۰۰
UD Logrones
۰
۱
CD Leganes
Finished
۲۲:۰۰
Netherlands
Eerste Divisie
Go Ahead Eagles
۳
۰
FC Eindhoven
Finished
۱۸:۰۰
Netherlands
Tweede Divisie
VV Noordwijk
-
-
Tec
Cancelled
۱۵:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Yalovaspor
۰
۱
Karsiyaka
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
Goias EC GO
۱
۱
EC Bahia BA
Finished
۰۲:۳۰
Russia
Youth League
Strogino Moscow Youth
-
-
Football Academy Of Konoplev
Cancelled
۱۳:۳۰
Dinamo Moscow Youth
-
-
FC Krasnodar
Cancelled
۱۳:۳۰
Rubin Youth
-
-
Ural Youth
Cancelled
۱۴:۳۰
FK Tambov Youth
-
-
Rostov Youth
Cancelled
۱۴:۳۰
CSKA Youth
-
-
Lokomotiv Youth
Cancelled
۱۴:۳۰
Uor-5 Youth
-
-
UFA Youth
Cancelled
۱۶:۳۰
Russia
Football National League
FC Tom Tomsk
-
-
FC Baltika Kaliningrad
Cancelled
۱۲:۳۰
FK Veles Moscow
۳
۰
FC Chertanovo Moscow
Finished
۱۳:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۳
۲
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۳:۳۰
FC Spartak-2 Moscow
۰
۳
FC Orenburg
Finished
۱۴:۳۰
FC Irtysh Omsk
۰
۰
FC Krasnodar-2
Finished
۱۴:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۱
۰
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۶:۳۰
FC Alania Vladikavkaz
-
-
FC Shinnik Yaroslavl
Cancelled
۱۷:۳۰
Torpedo Moscow
۴
۰
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
Finished
۱۷:۳۰
FC Dynamo Bryansk
۲
۰
FK Akron Tolyatti
Finished
۱۷:۳۰
Tekstilshchik Ivanovo
-
-
FC Fakel Voronezh
Cancelled
۱۹:۳۰
Russia
PFL, Ural-Povolzhye
FC Dynamo Barnaul
۱
۰
FC Lada Dimitrovgrad
Finished
۱۲:۳۰
Italy
Campionato Primavera 2
Virtus Entella
۰
۱
Cosenza Calcio
Finished
۱۲:۳۰
Benevento Calcio
-
-
Pisa Calcio
Cancelled
۱۲:۳۰
Germany Amateur
A-Jun-BL N/N-E
Energie Cottbus
۵
۰
Werder Bremen
Finished
۱۲:۳۰
France
Championnat National U19
US Avranches MSM
-
-
FC Girondins Bordeaux
Cancelled
۱۲:۳۰
FC Nantes
-
-
EA Guingamp
Cancelled
۱۶:۳۰
Poland
III Liga, Group 4
Jutrzenka Giebultow
۰
۱
Chelmianka Chelm
Finished
۱۲:۳۰
Korona II Kielce SA
۱
۱
KS Hetman Zamosc
Finished
۱۳:۳۰
Cracovia Krakow II
-
-
LKS Lagow
Cancelled
۲۱:۰۰
Lithuania
1 Lyga
FC Hegelmann Litauen Kaunas
۲
۱
FK Jonava
Finished
۱۳:۳۰
FK Vilnius BFA
۱
۲
FK Kauno Zalgiris B
Finished
۱۷:۳۰
Australia
NPL, Queensland
Peninsula Power FC
۴
۰
Eastern Suburbs FC
Finished
۱۲:۰۰
Estonia
Esiliiga
Kohtla-Jarve JK Jarve
-
-
FC Elva
Cancelled
۱۳:۳۰
Denmark Amateur
Danmarksserien, Pulje 1
BK Fremad Valby
۱
۲
Koge Nord FC
Finished
۱۳:۳۰
Avedoere IF
۰
۳
Karlslunde IF
Finished
۱۳:۳۰
Portugal
U23 Championship
CF Belenenses
-
-
CS Maritimo
Cancelled
۱۳:۳۰
Academica Coimbra
-
-
Leixoes SC
Cancelled
۱۳:۳۰
Sl Benfica
۴
۱
CD Cova Da Piedade
Finished
۱۸:۳۰
Faroe Islands
1st deild
Ki Klaksvik II
۲
۰
B71 Sandoy
Finished
۱۳:۳۰
07 Vestur Sorvagur
-
-
NSI Runavik II
Cancelled
۱۶:۳۰
Azerbaijan
Premier League
Sabail FK
۱
۱
Keshla FK
Finished
۱۳:۳۰
Qarabag FK
۳
۰
Gabala FK
Finished
۱۵:۳۰
Poland
III Liga, Group 2
Baltyk Koszalin
۱
۰
JKS Jarota Jarocin
Finished
۱۳:۳۰
Sks Unia Swarzedz
۲
۰
KS Pomorzanin Torun
Finished
۱۴:۳۰
Slovakia
U19 1. Liga
Slovan Bratislava
-
-
Zemplin Michalovce
Cancelled
۱۲:۳۰
Trencin
-
-
Senica
Cancelled
۱۲:۳۰
ZP Sport Podbrezova
-
-
Spartak Trnava
Cancelled
۱۲:۳۰
Nitra
-
-
Ruzomberok
Cancelled
۱۲:۳۰
FC Dac 1904 Dunajska Streda
-
-
MSK Zilina
Cancelled
۱۲:۳۰
Hungary
NB I, Women
Szent Mihaly SE
۱
۲
Haladas Viktoria FC
Finished
۱۱:۳۰
Turkey
1. Lig
Samsunspor
۰
۳
Istanbulspor AS
Finished
۱۴:۰۰
Umraniyespor
۱
۲
Keciorengucu
Finished
۱۴:۰۰
Bandirmaspor
۱
۱
Eskisehirspor
Finished
۱۴:۰۰
Adanaspor
۵
۲
Altinordu FK
Finished
۱۶:۳۰
Altay Izmir
۱
۰
Adana Demirspor
Finished
۱۹:۳۰
Japan
J.League 3
YSCC Yokohama
۰
۰
Roasso Kumamoto
Finished
۰۷:۳۰
Colombia
Primera B
Union Magdalena
۱
۱
Atletico FC
Finished
۰۲:۳۰
Deportes Quindio
۱
۲
CD Cortulua
Finished
۰۴:۳۰
Orsomarso SC
۰
۰
CD Atletico Huila
Finished
۲۲:۳۰
USA
USL League One
New England Revolution II
۱
۱
North Texas SC
Finished
۰۲:۳۰
Chattanooga Red Wolves SC
۱
۱
Forward Madison FC
Finished
۲۰:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso, Apertura
CS Uruguay de Coronado
۱
۱
Puerto Golfito FC
Finished
۰۳:۳۰
AD Municipal Santa Ana
۱
۱
AD Juventud Escazucena
Finished
۲۲:۳۰
Ecuador
LigaPro Primera B
CD America de Quito
۲
۱
Cds Santa Rita
Finished
۰۳:۳۰
Electronic Leagues
GT G-26 League
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۰۶:۳۰
Roma (Reaper)
-
-
Liverpool FC (Tanto)
Cancelled
۰۶:۳۰
Manchester United FC (Kasandra)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۰۶:۳۰
Tottenham Hotspur (Kot)
-
-
Olympique Lyonnais (Apollo)
Cancelled
۰۶:۵۰
PAOK (Andre)
-
-
Celtic Glasgow (Pantovits)
Cancelled
۰۶:۵۰
CF Valencia (Billiot)
-
-
SS Lazio (Cliff)
Cancelled
۰۶:۵۰
SS Lazio (Cliff)
-
-
PAOK (Andre)
Cancelled
۰۷:۱۰
Celtic Glasgow (Pantovits)
-
-
Tottenham Hotspur (Kot)
Cancelled
۰۷:۱۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
CF Valencia (Billiot)
Cancelled
۰۷:۱۰
Arsenal FC (Marley)
-
-
Manchester United FC (Kasandra)
Cancelled
۰۷:۳۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
Roma (Reaper)
Cancelled
۰۷:۳۰
Liverpool FC (Tanto)
-
-
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
Cancelled
۰۷:۳۰
CF Valencia (Billiot)
-
-
Liverpool FC (Tanto)
Cancelled
۰۷:۵۰
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۰۷:۵۰
Roma (Reaper)
-
-
Arsenal FC (Marley)
Cancelled
۰۷:۵۰
Tottenham Hotspur (Kot)
-
-
SS Lazio (Cliff)
Cancelled
۰۸:۱۰
PAOK (Andre)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۰۸:۱۰
Olympique Lyonnais (Apollo)
-
-
Celtic Glasgow (Pantovits)
Cancelled
۰۸:۱۰
Liverpool FC (Tanto)
-
-
PAOK (Andre)
Cancelled
۰۸:۳۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
Tottenham Hotspur (Kot)
Cancelled
۰۸:۳۰
SS Lazio (Cliff)
-
-
Olympique Lyonnais (Apollo)
Cancelled
۰۸:۳۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
CF Valencia (Billiot)
Cancelled
۰۸:۵۰
Manchester United FC (Kasandra)
-
-
Roma (Reaper)
Cancelled
۰۸:۵۰
Arsenal FC (Marley)
-
-
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
Cancelled
۰۸:۵۰
CF Valencia (Billiot)
-
-
Arsenal FC (Marley)
Cancelled
۰۹:۱۰
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
-
-
Manchester United FC (Kasandra)
Cancelled
۰۹:۱۰
PAOK (Andre)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۰۹:۱۰
Celtic Glasgow (Pantovits)
-
-
SS Lazio (Cliff)
Cancelled
۰۹:۳۰
Olympique Lyonnais (Apollo)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۰۹:۳۰
Tottenham Hotspur (Kot)
-
-
Liverpool FC (Tanto)
Cancelled
۰۹:۳۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
Celtic Glasgow (Pantovits)
Cancelled
۰۹:۵۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
Tottenham Hotspur (Kot)
Cancelled
۰۹:۵۰
Liverpool FC (Tanto)
-
-
Olympique Lyonnais (Apollo)
Cancelled
۰۹:۵۰
Manchester United FC (Kasandra)
-
-
CF Valencia (Billiot)
Cancelled
۱۰:۱۰
Arsenal FC (Marley)
-
-
PAOK (Andre)
Cancelled
۱۰:۱۰
Roma (Reaper)
-
-
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
Cancelled
۱۰:۱۰
Tottenham Hotspur (Kot)
-
-
Arsenal FC (Marley)
Cancelled
۱۰:۳۰
PAOK (Andre)
-
-
Manchester United FC (Kasandra)
Cancelled
۱۰:۳۰
CF Valencia (Billiot)
-
-
Roma (Reaper)
Cancelled
۱۰:۳۰
Olympique Lyonnais (Apollo)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۱۰:۵۰
SS Lazio (Cliff)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۱۰:۵۰
Celtic Glasgow (Pantovits)
-
-
Liverpool FC (Tanto)
Cancelled
۱۰:۵۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
Celtic Glasgow (Pantovits)
Cancelled
۱۱:۱۰
Liverpool FC (Tanto)
-
-
SS Lazio (Cliff)
Cancelled
۱۱:۱۰
Arsenal FC (Marley)
-
-
Olympique Lyonnais (Apollo)
Cancelled
۱۱:۱۰
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
-
-
CF Valencia (Billiot)
Cancelled
۱۱:۳۰
Roma (Reaper)
-
-
PAOK (Andre)
Cancelled
۱۱:۳۰
Manchester United FC (Kasandra)
-
-
Tottenham Hotspur (Kot)
Cancelled
۱۱:۳۰
PAOK (Andre)
-
-
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
Cancelled
۱۱:۵۰
Olympique Lyonnais (Apollo)
-
-
Manchester United FC (Kasandra)
Cancelled
۱۱:۵۰
Tottenham Hotspur (Kot)
-
-
Roma (Reaper)
Cancelled
۱۱:۵۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
Liverpool FC (Tanto)
Cancelled
۱۲:۱۰
SS Lazio (Cliff)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۱۲:۱۰
Celtic Glasgow (Pantovits)
-
-
Arsenal FC (Marley)
Cancelled
۱۲:۱۰
Manchester United FC (Kasandra)
-
-
Celtic Glasgow (Pantovits)
Cancelled
۱۲:۳۰
Arsenal FC (Marley)
-
-
SS Lazio (Cliff)
Cancelled
۱۲:۳۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۱۲:۳۰
Roma (Reaper)
-
-
Olympique Lyonnais (Apollo)
Cancelled
۱۲:۵۰
CF Valencia (Billiot)
-
-
PAOK (Andre)
Cancelled
۱۲:۵۰
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
-
-
Tottenham Hotspur (Kot)
Cancelled
۱۲:۵۰
Celtic Glasgow (Pantovits)
-
-
Roma (Reaper)
Cancelled
۱۳:۱۰
Olympique Lyonnais (Apollo)
-
-
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
Cancelled
۱۳:۱۰
Tottenham Hotspur (Kot)
-
-
CF Valencia (Billiot)
Cancelled
۱۳:۱۰
Liverpool FC (Tanto)
-
-
Real Madrid (Herculex)
Cancelled
۱۳:۳۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
Arsenal FC (Marley)
Cancelled
۱۳:۳۰
SS Lazio (Cliff)
-
-
Manchester United FC (Kasandra)
Cancelled
۱۳:۳۰
Arsenal FC (Marley)
-
-
Liverpool FC (Tanto)
Cancelled
۱۳:۵۰
Roma (Reaper)
-
-
SS Lazio (Cliff)
Cancelled
۱۳:۵۰
Manchester United FC (Kasandra)
-
-
Paris Saint Germain (Kubrik)
Cancelled
۱۳:۵۰
PAOK (Andre)
-
-
Tottenham Hotspur (Kot)
Cancelled
۱۴:۱۰
CF Valencia (Billiot)
-
-
Olympique Lyonnais (Apollo)
Cancelled
۱۴:۱۰
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
-
-
Celtic Glasgow (Pantovits)
Cancelled
۱۴:۱۰
SS Lazio (Cliff)
-
-
Feyenord Rotterdam (Johnybegood)
Cancelled
۱۴:۳۰
Celtic Glasgow (Pantovits)
-
-
CF Valencia (Billiot)
Cancelled
۱۴:۳۰
Olympique Lyonnais (Apollo)
-
-
PAOK (Andre)
Cancelled
۱۴:۳۰
Paris Saint Germain (Kubrik)
-
-
Roma (Reaper)
Cancelled
۱۴:۵۰
Real Madrid (Herculex)
-
-
Arsenal FC (Marley)
Cancelled
۱۴:۵۰
Liverpool FC (Tanto)
-
-
Manchester United FC (Kasandra)
Cancelled
۱۴:۵۰
Australia
NPL, Tasmania
South Hobart FC
۵
۰
Clarence Zebras FC
Finished
۰۶:۳۰
Olympia FC Warriors
۰
۳
Glenorchy Knights FC
Finished
۰۹:۰۰
Republic of Korea
K-League 2
Daejeon Citizen FC
۰
۱
Bucheon FC
Finished
۰۸:۰۰
FC Anyang
۱
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۰۸:۰۰
Gyeongnam FC
۰
۱
Jeju United FC
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL, New South Wales
Rockdale City Suns
-
-
Sydney Olympic FC
Cancelled
۱۱:۳۰
Republic of Korea
K-League 1
Sangju Sangmu Phoenix
۲
۱
Daegu FC
Finished
۰۸:۳۰
Seongnam Ilhwa
۰
۱
FC Seoul
Finished
۱۱:۰۰
Japan
J.League 2
Tokyo Verdy
۰
۰
Tochigi SC
Finished
۰۸:۳۰
Tokushima Vortis
۰
۱
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
۰
۰
Machida Zelvia
Finished
۰۹:۳۰
Giravanz Kitakyushu
۱
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۹:۳۰
FC Ryukyu
۲
۰
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۳:۰۰
Republic of Korea
K3 League
Jeonju Citizen FC
۰
۱
Cheonan City FC
Finished
۰۸:۳۰
China
Chinese Super League
Dalian Professional FC
۱
۲
Shijiazhuang Ever Bright FC
Finished
۱۱:۰۰
Shandong Luneng
۲
۲
Beijing Guoan FC
Finished
۱۱:۰۰
Greece
U19 Super League
AEK Athens
۰
۱
PAOK Thessaloniki
Finished
۱۱:۰۰
Italy
Campionato Primavera 1
ACF Fiorentina
۶
۰
Cagliari
Finished
۱۱:۳۰
AS Roma
۴
۰
Atalanta BC
Finished
۱۳:۳۰
Torino FC
-
-
AC Milan
Cancelled
۱۴:۳۰
Belarus
Pervaya Liga
FK Arsenal Dzerzhinsk
۳
۲
FC Volna Pinsk
Finished
۱۴:۰۰
Sputnik Rechica
۵
۰
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۴:۳۰
FC NFK Minsk
۲
۰
FC Orsha
Finished
۱۶:۰۰
FC Gomel
۳
۰
FC Slonim
Finished
۱۶:۳۰
Georgia
Erovnuli Liga
FC Samtredia
۰
۰
FC Telavi
Finished
۱۴:۰۰
FC Dila Gori
-
-
FC Chikhura Sachkhere
Cancelled
۱۷:۳۰
FC Torpedo Kutaisi
۱
۰
FC Merani Tbilisi
Finished
۱۹:۳۰
Moldova
Divizia A
Real Succes
-
-
FC Tighina
Cancelled
۱۵:۳۰
Scotland
Premiership
Celtic Glasgow
۰
۲
Glasgow Rangers
Finished
۱۵:۰۰
Portugal
Campeonato Nacional, Women
CS Maritimo Madeira
-
-
SL Benfica
Cancelled
۱۴:۳۰
Gil Vicente FC
-
-
SC Braga
Cancelled
۱۶:۳۰
AD Ovarense
-
-
UR Cadima
Cancelled
۱۷:۳۰
Sporting Cp
-
-
Estoril Praia
Cancelled
۱۷:۳۰
Damaiense
-
-
CA Ouriense
Cancelled
۱۷:۳۰
Clube Condeixa
-
-
Fiaes SC
Cancelled
۱۷:۳۰
Boavista FC
-
-
FC Famalicao
Cancelled
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen, Group A
Nurmijarven Jalkapalloseura
-
-
FC Viikingit
Cancelled
۱۴:۳۰
PK-35
۶
۰
Kultsu FC
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Northeast
FSV Luckenwalde
۲
۰
Bischofswerdaer FV 1908
Finished
۱۵:۰۰
Russia
PFL, South
FC Anzhi Makhachkala
۲
۱
Dinamo Stavropol
Finished
۱۵:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 4
68 Aksaray Belediyespor
۱
۰
Muglaspor
Finished
۱۵:۰۰
Norway
Toppserien, Women
Sandviken
-
-
Roea
Cancelled
۱۵:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Ceyhan SK
۴
۰
Tekirdagspor
Finished
۱۵:۰۰
Fethiyespor
۲
۰
Karaman Belediyespor
Finished
۱۹:۳۰
Denmark Amateur
Danmarksserien, Pulje 3
Viby IF
۳
۳
Hedensted IF
Finished
۱۴:۳۰
Denmark
2nd Division
FA 2000
۱
۰
Vanloese IF
Finished
۱۵:۱۵
Skovshoved IF
۳
۳
Naestved BK
Finished
۱۵:۳۰
BK Frem
۱
۱
Thisted FC
Finished
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga West
Wuppertaler SV
-
-
SV Rodinghausen
Cancelled
۱۵:۳۰
SC Wiedenbruck
-
-
SC Fortuna Cologne
Cancelled
۱۵:۳۰
Bonner SC
۰
۲
Fortuna Dusseldorf II
Finished
۱۵:۳۰
Borussia Dortmund II
۶
۰
Rot Weiss Ahlen
Finished
۱۵:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۱
۱
SV 19 Straelen
Finished
۱۵:۳۰
Denmark
1st Division
Kolding IF
۱
۱
Esbjerg FB
Finished
۱۵:۳۰
Hobro IK
۳
۱
HB Koege
Finished
۱۶:۳۰
Germany Amateur
Bayernliga South
TSV 1882 Landsberg
-
-
FC Ismaning
Cancelled
۱۵:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
FC 08 Homburg-Saar
۲
۲
FSV Frankfurt 1899
Finished
۱۵:۳۰
FC Giessen
۱
۱
SG Sonnenhof Grossaspach
Finished
۱۵:۳۰
SV 07 Elversberg
-
-
TUS Rot-Weiss Koblenz
Cancelled
۱۵:۳۰
TSV Schott Mainz
-
-
1. FSV Mainz 05 II
Cancelled
۱۵:۳۰
Eintracht Stadtallendorf
۱
۰
VfR 1921 Aalen
Finished
۱۵:۳۰
FC Bayern Alzenau 1920
۱
۴
TSG 1899 Hoffenheim II
Finished
۱۵:۳۰
Kosovo
Superliga
KF Llapi
-
-
KF Drenica Skenderaj
Cancelled
۱۵:۳۰
Sweden
Div 1 Sodra
Lindome GIF
۱
۱
Qviding FIF
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 1
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
۳
۰
MKS Kutno
Finished
۱۴:۳۰
Turkey
Super Lig
Caykur Rizespor
۵
۳
MKE Ankaragucu
Finished
۱۴:۰۰
Konyaspor Club
۱
۱
Yeni Malatyaspor
Finished
۱۶:۳۰
Kayserispor
۱
۳
Sivasspor
Finished
۱۶:۳۰
Trabzonspor
۰
۲
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Kakkonen, Group B
Atlantis FC
۳
۵
Hjs Akatemia
Finished
۱۴:۳۰
TPV Tampere
۳
۳
Pargas Idrottsforening
Finished
۱۴:۳۰
Grankulla IFK
۵
۱
FC Jazz
Finished
۱۴:۳۰
Poland
I Liga
Gornik Leczna
۰
۰
Widzew Lodz
Finished
۱۴:۱۰
OKS Stomil Olsztyn
-
-
MKS Arka Gdynia
Cancelled
۱۵:۳۰
Thailand
Thai League 1
Chiangrai United
-
-
Ratchaburi Mitr Phol FC
Cancelled
۱۴:۱۵
Thailand
Thai League 2
Kasetsart FC
-
-
Sisaket FC
Cancelled
۱۴:۱۵
Lampang FC
۰
۳
Nakhon Pathom United FC
Finished
۱۴:۳۰
Khon Kaen United FC
۲
۱
Udon Thani FC
Finished
۱۵:۳۰
Samut Sakhon FC
۲
۲
Chainat FC
Finished
۱۶:۳۰
Sweden
2nd Div, Sodra Svealand
Tyreso FF
۲
۱
Assyriska IF I Norrkoping
Finished
۱۴:۳۰
Germany
2nd Bundesliga
Karlsruher SC
۳
۰
SV Sandhausen
Finished
۱۴:۳۰
SpVgg Greuther Furth
۰
۱
Hamburger SV
Finished
۱۴:۳۰
Eintracht Braunschweig
۲
۱
VfL Bochum
Finished
۱۴:۳۰
Ukraine
Premier League
FC Minaj
۰
۱
FC Mariupol
Finished
۱۴:۳۰
FC Rukh Lviv
۰
۲
FC Dynamo Kiev
Finished
۱۷:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۵
۱
FC Lviv
Finished
۱۷:۳۰
FC Zorya Lugansk
۱
۱
Kolos Kovalivka
Finished
۲۰:۰۰
Norway
1st Division, Women
Grei Kvinner Elite FK
-
-
Hoenefoss BK
Cancelled
۱۴:۳۰
Uzbekistan
PFL
PFK Mash AL Mubarek
۰
۲
FK Agmk
Finished
۱۴:۳۰
Finland
Ykkonen
Ekenas Idrottsforening
۴
۲
SJK Akatemia
Finished
۱۴:۳۰
Poland
III Liga, Group 3
Zaglebie Lubin II
-
-
KS Polonia Bytom SA
Cancelled
۱۴:۳۰
LKS Goczalkowice-Zdroj
-
-
Miedz Legnica II
Cancelled
۱۶:۰۰
MKS Piast Zmigrod
-
-
Rekord Bielsko Biala
Cancelled
۱۶:۰۰
Pniowek Pawlowice Slaskie
-
-
Foto-Higiena Gac
Cancelled
۱۶:۰۰
MKS Kluczbork
۲
۰
KS Polonia Nysa
Finished
۱۹:۳۰
Ruch Chorzow
-
-
KS Stal Brzeg
Cancelled
۱۹:۳۰
Belarus
Vysshaya Liga
FC Slavia Mozyr
-
-
FC Belshina Bobruisk
Cancelled
۱۴:۳۰
FC Vitebsk
۱
۰
Energetik BGU Minsk
Finished
۱۶:۳۰
FC Neman Grodno
۰
۱
FC Gorodeya
Finished
۱۸:۳۰
Spain
LaLiga
Granada CF
۱
۰
Sevilla FC
Finished
۱۴:۳۰
RC Celta de Vigo
۰
۲
Atletico Madrid
Finished
۱۷:۳۰
Real Madrid
۰
۱
Cadiz CF
Finished
۲۰:۰۰
Getafe CF
۱
۰
FC Barcelona
Finished
۲۲:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Fatsa Belediyespor
۱
۰
Payasspor
Finished
۱۴:۳۰
Romania
Liga I
AFC Chindia Targoviste
۱
۰
CS Gaz Metan Medias
Finished
۱۴:۳۰
CSM Politehnica Iasi
۱
۴
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
Finished
۱۷:۰۰
FC CFR 1907 Cluj
۲
۱
FC Botosani
Finished
۲۲:۰۰
USA
Major League Soccer
Chicago Fire
۲
۲
Sporting Kansas City
Finished
۲۳:۰۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید